1989 yılından bu güne Plastik üretimi yapmakta olan firmamız, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alır. Sektöründe güven kalite ve estetiği bir arada sunarak tüketicilerinin istekleri doğrultusunda çözümler üretir.
SE-BA Plastik,konusunda uzman kadrosuyla projelerinize gerek kurumsal, gerekse kişisel kimliğinize yakışır tasarımlarıyla ve kendine özgü hizmet anlayışıyla çözümler üretir. SE-BA Plastik,sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, değerlerinden ödün vermeden kendi sektör alanlarındaki hizmetleriyle ve çağdaş iş anlayışını yansıtmasıyla ayrı bir yere sahiptir.
Vizyonumuz:
Geleceğe yönelik amaçlarımız...
Çığır açan yenilikler sunan müşterilerimize benzersiz rekabet avantajı sağlayan tolumun sektörel sorunlarının çözümünü mümkün kılan ve sürdürülebilir değer oluşturan başarısı kanıtlanmış yetenkler dünyası olmak.
Değerlerimiz;
En yüksek etik değerlerle ve müşteri ilişkilerinde gizliliği en yüksek seviyede tutarak,en yüksek performans ve geleceğe yönelik amaçlarımız.
Sorumlu;
Etik ve sorumlu davranışlarla bağlı olan!
Mükemmel;
Yüksek performans ve mükemmel sonuçlara ulaşan!
Yenilikçi;
Sürdürülebilir değer yaratmak için yenilikçi olan! Sosyal sorumluluklarının bilincinde,ülke ekonomisine katkıda bulunan, çevreye ve insana önem veren bir kuruluş olarak; Kurumsal bütünlüğünü tamamlamış,hedeflerinden sapmadan sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.